Papīra maisiņi

Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze pēc pasūtījuma veidotu papīra maisiņu ražošanā. Ar rokām darināti papīra maisiņi tiek ražoti standarta izmēros vai pēc pieprasījuma. Dāvanu papīra maisiņi ar iespiestu jūsu uzņēmuma logotipu tiek izgatavoti no 100 gb. pasūtījumā. Apdrukāti papīra maisiņi ir laminēti ar matētu vai spīdīgu plēvi. Pielāgots apdrukāts maisiņš ir jūsu uzņēmuma seja un “staigājoša” publicitāte.

Greznie papīra maisiņi

Visi mūsu luksusa papīra maisiņi ir izgatavoti pēc pasūtījuma, un lielākā pēcdrukas apdares daļa tiek veikta ar rokām. Maisiņu rokturi darināti no austas auklas vai zīda, satīna vai kokvilnas lentes. Papīra dāvanu maisiņi tiek ražoti no īpaši smalki pārklāta vai dekoratīva papīra, daži no tiem ir laminēti ar matētu, spīdīgu, mīkstas krāsas plēvi. Maisiņu pamatnes un aizdares ir stiprinātas ar biezu kartonu. Daži no mūsu papīra maisiņu ražošanas un apdares procesiem tiek veikti ar rokām, tādējādi nodrošinot nevainojamu kvalitāti. Mēs izgatavojam luksusa papīra maisiņus sākot no 100 gab. vienā pasūtījumā.

Druka

Ar rokām darināti luksusa papīra maisiņi ir nodrukāti ar sietspiedi. Pielāgotos papīra maisiņos var būt druka arī iekšpusē.

Rokturu veidi

Austo auklu, zīda, satīna vai kokvilnas lentu rokturus aizdara ar mezgliem vai plastmasas uzgaļiem. Tos var arī pielīmēt augšējā locījumā.

Izmēri

Piedāvājam vairāk nekā 200 standarta papīra maisiņu izmērus.

Pēcdrukas apdare

Grezno papīra maisiņu apdari var pabeigt ar matētu, spīdīgu polietilēna plēvi. Var pievienot reljefu, uzspiest karstu foliju, uzklāt UV laku un daudzas citas lietas.

Papīrs

Luksusa papīra maisiņiem izmantojam īpaši smalkus dekoratīvos papīrus, savukārt parastiem papīra dāvanu maisiņiem – ar pārklājumu, bez pārklājuma, kraft vai eko papīru.

Izpildes laiks

Luksusa papīra maisiņu standarta piegādes laiks ir 2–3 nedēļas.

Pamatnes un rokturi

Visos mūsu luksusa papīra maisiņos un dāvanu papīra maisiņos pamatnes un augšējās krokas ir pastiprinātas ar biezu kartonu un ir ļoti izturīgas. Maisiņi iztur līdz 10 kg!

Greznie maisiņi ar izgrieztiem rokturiem

Šo maisiņu īpatnība ir izgrieztie rokturi. Pamatnes un rokturu vietas ir stiprinātas ar kartonu. Pēc pasūtījuma drukāti papīra maisiņi ar izgrieztiem rokturiem var būt izgatavoti no pārklāta, bez pārklājuma, kraft, pārstrādāta vai mākslas darbu papīra. Šo pielāgoto papīra maisiņu ekskluzīvā kvalitāte tiek sasniegta ar roku apdari.

Druka

Ar rokām darināti luksusa papīra maisiņi ir nodrukāti ar sietspiedi. Pielāgotos papīra maisiņos var būt druka arī iekšpusē.

Rokturu veidi

Izvēlieties izgrieztu rokturi: taisnstūra, ovāla, apaļa vai atbilstošu maisiņa dizainam.

Izmēri

Piedāvājam vairāk nekā 200 standarta izmēru.

Pēcdrukas apdare

Grezno papīra maisiņu apdari var pabeigt ar matētu, spīdīgu PE plēvi. Var pievienot reljefu, uzspiest karstu foliju, uzklāt UV laku un daudzas citas lietas.

Papīrs

Luksusa papīra maisiņos mēs izmantojam īpaši smalkus dekoratīvos papīrus, bet parastiem papīra dāvanu maisiņiem – ar pārklājumu, bez pārklājuma, kraft vai eko papīru.

Izpildes laiks

Mūsu parastais luksusa papīra maisiņu piegādes laiks ir 2–3 nedēļas.

Pamatnes un rokturi

Visos mūsu luksusa papīra maisiņos un dāvanu papīra maisiņos pamatnes un augšējās krokas ir stiprinātas ar biezu kartonu un ir ļoti izturīgas. Maisiņi iztur līdz 10 kg!

Videi draudzīgie papīra maisiņi

Videi draudzīgie papīra maisiņi ir izgatavoti no 100% pārstrādāta vai FSC sertificēta papīra un pārklāti tikai ar aizsargājošu laku. Maisiņu pamatnes un rokturi ir stiprināti ar kartonu, kas ļauj maisiņu izmantot vairākkārt. Pasūtiet ekoloģisko maisiņu un iegūstiet pievilcīgu iepakojumu, veiciniet dabas resursu saglabāšanu, kā arī izveidojiet zaļa uzņēmuma tēlu.

Druka

Videi draudzīgi dāvanu maisiņi tiek apdrukāti, izmantojot ofseta druku, un logotips tiek uzlikts, izmantojot sietspiedes druku.

Rokturi

Ekoloģiskiem maisiņiem varam piedāvāt virves ar mezgliem no dabīgas šķiedras vai līmētas rokturus no kokvilnas, linu virvēm vai satīna / kokvilnas lentēm.

Izmēri

Mēs varam piedāvāt vairāk nekā 200 standarta izmēru.

Pēcdrukas apdare

Videi draudzīgi papīra maisiņi ir pārklāti tikai ar aizsargājošu matētu vai spīdīgu laku. Ja vēlaties, virsmu var pārklāt ar UV laku, karstu foliju vai reljefu.

Papīrs

Eko dāvanu papīra maisiņi ir izgatavoti no 100% pārstrādāta vai FSC sertificēta papīra.

Izpildes laiks

Videi draudzīgi maisiņi tiek izgatavoti un piegādāti 2-3 nedēļu laikā no dienas, kad panākta vienošanās par izkārtojumu.

Pamatnes un rokturi

Pamatne ir stiprināta ar kartonu. Kartons ir pielīmēts arī roktura zonā, tādējādi padarot maisiņu izturīgāku.