Adventes kalendārs

Skaitiet dienas pirms Ziemassvētkiem, izmantojot mūsu pašu izveidoto Adventes kalendāru

Mēs izgatavojam Adventes kalendārus dažādos izmēros, formās, stilos un motīvos no papīra, kartona un citiem materiāliem. Varam piedāvāt jau esošos standarta risinājumus vai izveidot kalendāru no nulles atbilstoši jūsu vēlmēm. Personalizētus Ziemassvētku Adventes kalendārus var pielāgot visu veidu un izmēru dāvanu izveidei. Adventes kalendāri ir lieliska un paliekoša dāvana biznesa klientiem un partneriem. Mēs ražojam no 50 gab.

Apdruka

Adventes kalendārus var personalizēt dažādos veidos. Tie pieejami ofseta drukāšanai, ar karstu foliju apdrukātiem logotipiem, UV lakošanai, lāzergravēšanai, izliektai reljefa iespiešanai, sietspiedei un citām metodēm. Adventes kalendāros visbiežāk izmanto šādus paņēmienus: vēlamās krāsas / motīva ofseta druka vai folijas iespiešana.

Piederumi

Adventes kalendārus var izgatavot ar magnētisko aizdari vai siksnām, led apgaismojumu, visu veidu atvilktnēm vai plauktiem utt.

Apdruka

Adventes kalendārus var personalizēt dažādos veidos. Pieejams ofseta drukāšanai, ar karstu foliju apdrukātiem logotipiem, UV lakošanai, lāzergravēšanai, izliektai reljefa iespiešanai, sietspiedei un citām metodēm. Adventes kalendāros visbiežāk izmanto šādus paņēmienus: vēlamās krāsas / motīva ofseta druka vai folijas iespiešana.

Materiāli

Adventes kalendāri ir izgatavoti no stingra augstākās kvalitātes 1,5 mm, 2 mm, 2,4 mm, 3 mm iesienamā kartona. Tos var laminēt ar aizsargājošu matētu, spīdīgu, nesaskrāpējamu plēvi, izmantot kopā ar iespiedpapīru, dekoratīvo papīru, tekstilizstrādājumiem vai mākslīgo ādu. Lielākā daļa adventes kalendāru izgatavošanas, salikšanas un līmēšanas procesu tiek veikti ar rokām.

Ražošanas un piegādes laiks

Atkarībā no produkta aprites un sarežģītības, adventes kalendāri pēc pasūtījuma tiek piegādāti 4–8 nedēļu laikā.