Kastes

Dažādu formu un izmēru kastes ar apdruku ir paredzētas konkrētas preces vai dāvanas iesaiņošanai. Kastes ir izstrādātas un ražotas individuāli, atbilstoši katrai precei. Mēs piedāvājam plašu kastīšu izvēli standarta izmēros un formās. Kastes var izgatavot no dažādiem materiāliem: kartona, gofrēta papīra vai plastmasas. Mēs izgatavojam ekskluzīvas kvalitātes kastes parfimērijai, biznesa dāvanām, drēbēm, pārtikas produktiem, dzērieniem no 100 gab.

Premium stingrās kastes

Izgatavotas pēc pasūtījuma, augstas kvalitātes stingrās kastes ir kas vairāk nekā tikai iesaiņojums. Mūsu ekskluzīvās kastes pievieno vērtību iesaiņotajam produktam. Izmantojot mūsu izgatavotās kastes, jūsu klientiem būs neaizmirstams izsaiņošanas piedzīvojums, pilnības un kvalitātes raisītas emocijas. Izgatavojam augstākās kvalitātes stingras kastes visās formās un izmēros, sākot no tikai 100 gab. pasūtījumā.

Druka

Premium klases kaste ir pārklāta ar dekoratīvo papīru un apstrādāta ar karstas folijas štancēšanu, UV laku, izceltu vai iespiestu reljefu. Kastes var pārklāt arī ar dažādu ofseta drukātu papīru, dažus tostarp sietspiedes druku.

Materiāli

Lielākā daļa no mūsu luksusa un stingrajām kastēm ir izgatavotas no augstas kvalitātes 1,5 mm, 2 mm. 2,4 mm., 3 mm. greyboard vai iesienamā kartona un laminētas ar matētu vai dekoratīvu papīru, tekstilu vai mākslīgo ādu. Dažas no tām ir 100% roku darbs.

Pēcdrukas apdare

Augstas kvalitātes stingrās kastes var apstrādāt ar UV laku, karstu folijas iespiedumu dažādās krāsās, ar iespiestu vai izceltu reljefu, rokturiem, plastmasas logiem, atvilktnēm, magnētu aizdarēm, ielīmētām lentēm utt. Apdarei pieejams matēts, spīdīgs, nesaskrāpējams, vai lina tekstūras laminēts materiāls.

Piederumi

Augstākās kvalitātes dāvanu kastes var izgatavot ar magnētisko aizdari vai  lentēm, tajās var ievietot gredzenu mehānismus, putas, kartona ieliktņus.

Izpildes laiks

Premium kastes tiek izgatavotas un piegādātas 2–3 nedēļu laikā.

Apdrukātas kartona kastes

Apdrukātas kartona kastes ir ekonomiska alternatīva stingrajām premium kastēm. Izgatavotas no apdrukāta 150-350 gsm kartona, tās kalpo vairumam mazumtirdzniecības preču iesaiņošanai. Mēs izgatavojam dažādu formu un izmēru apdrukātās kartona kastes, sākot no 1000 gab. vienā pasūtījumā.

Druka

Kartona kastes ir apdrukātas ar ofsetu, pieejama apdare ar ultravioleto starojumu, karstu foliju, iespiestu vai izceltu reljefu.

Materiāli

Lielākā daļa no mūsu izgatavotajām kartona kastēm tiek ražotas no augstas kvalitātes 150–350 gsm ofseta apdrukāta kartona, bieži laminētas ar matētu vai spīdīgu laminēšanas plēvi.

Pēcdrukas apdare

Apdari var veikt ar UV laku, dažādu krāsu karstu folijas štancēšanu, iespiešanu, izcelšanu utt. Piedāvājam matētu, spīdīgu, nesaskrāpējamu, mīkstu vai lina teksturētu laminētu virsmas apdari. Kastē vai ievietot arī vairāku veidu logus.

Izpildes laiks

Apdrukātās kartona kastes tiek izgatavotas un piegādātas 2–3 nedēļu laikā.

Pielāgotas gofrētas kastes

Apdrukātās kartona kastes ir ekonomiska alternatīva stingrajām premium kastēm. Izgatavotas no apdrukāta 150-350 gsm kartona, tās kalpo vairumam mazumtirdzniecības preču iesaiņošanai. Izgatavojam dažādu formu un dizainu apdrukātās kartona kastes, sākot no 1000 gab. vienā pasūtījumā.

Druka

Kartona kastes ir apdrukātas ar ofsetu, tās var apstrādāt ar ultravioleto starojumu, karstu foliju, iespiesta vai izcelta reljefa apdari.

Materiāli

Lielākā daļa no mūsu izgatavotajām kartona kastēm tiek ražotas no augstas kvalitātes 150–350 gsm ofseta apdrukāta kartona, bieži laminēta ar matētu vai spīdīgu laminēšanas plēvi.

Pēcdrukas apdare

Kartona kārbu kastes var apstrādāt ar UV laku, dažādu krāsu karstu folijas štancēšanu, reljefa iespiešanu vai izcelšanu utt. Var izmantot matētu, spīdīgu, nesaskrāpējamu, gludu vai lina teksturētu laminēšanas plēvi. Kastēm var pievienot grieztus vai plastmasas logus.

Izpildes laiks

Gofrētās kartona kastes tiek izgatavotas un piegādātas 2–3 nedēļu laikā.

Citas kastes