reģistra mapes

Pēc pasūtījuma veidotas un apdrukātas dokumentu reģistra mapes ir vērtīgs pārdošanas un mārketinga rīks. Piedāvājam mapes ar ofseta saistītājiem nelielos daudzumos, sākot no 50 gab. Pielāgotu reģistra mapi var izmantot konferencēm, semināriem, mārketinga vai prezentācijas materiāliem. Pielāgotās reģistra mapes var būt dažādu formu, izmēru, tilpuma un dažādu pārseguma materiālu. Pielāgotās reģistra mapes ražojam no kartona, ar jūsu pasūtīto apdruku uz vāka vai / un iekšpusē. Atkarībā no iesiešanas spējas var izmantot dažādus gredzenveida saistītāju mehānismus.

Materiāli

Pēc pasūtījuma veidotās reģistra mapes ražo no 1,8 mm, 2,00 mm vai 2,4 mm iesienamā kartona un 150 gsm pārklātu papīra.

Gredzena mehānisms

Pielāgotajām reģistra mapēm izmantojam R formas, D formas, Q formas un sviras arkas gredzenveida saistītāju mehānismus. Jūs varat izvēlēties dažādas ietilpības divu, trīs vai četru gredzenu mehānismus.

Pēcdrukas apdare

Reģistra mapes laminējam ar matētu, spīdīgu, nesaskrāpējamu vai lina faktūras laminētu plēvi. Lai iegūtu stingrāku izskatu, var pasūtīt arī mapes ar UV, folijas vai reljefa pārklājumu.

Druka

Pielāgotās reģistra mapes var izdrukāt CMYK vai Pantone krāsās, izmantojot ofseta (lytho) drukāšanu. Uz visiem pārklājuma materiāliem mēs varam uzklāt sietspiedes druku, karstu foliju, logotipu un reljefu.

Piederumi

Reģistra mapēm varam piedāvāt plašu papildu piederumu klāstu, piemēram, metāla stūrus, pildspalvu turētājus, magnētus, kancelejas gumijas, saistītāju gredzenus, dažādas caurspīdīgas PE kabatas utt.

Izpildes laiks

Standarta izgatavošanas un piegādes laiks prezentāciju reģistra mapēm ir 2–3 nedēļas.