Dokumentu kastes

Pēc pasūtījuma apdrukātas un izstrādātas dokumentu glabāšanas kastes ir jaudīgs pārdošanas un mārketinga rīks. Pielāgotu dokumentu glabāšanas kasti var izmantot konferencēm, semināriem, mārketinga vai prezentācijas materiāliem. Šim reklāmas produktam ir laba mārketinga vērtība, jo tas ir vizuāli pievilcīgs. Dokumentu kastes izgatavojam no kartona, ar jūsu izvēlētu pielāgoto druku uz vāka vai iekšpusē.

Materiāli

Dokumentu glabāšanas kastes tiek izgatavotas no izturīga iesienamā kartona, kas pārklāts ar personalizētu noklātu papīru vai citu iesiešanas materiālu.

Gredzena mehānisms

Mēs izmantojam visu veidu – R formas, D formas, Q formas un sviras arkas –  gredzenu mehānismus. Jūs varat izvēlēties dažādus ietilpības divu, trīs vai četru gredzenu mehānismus.

Pēcdrukas apdare

Dokumentu glabāšanas kastes ir klātas ar matētu, spīdīgu, nesaskrāpējamu vai lina faktūras laminētu plēvi. Piedāvājam arī UV, karstās folijas vai reljefa pārklājumu. Pēcdrukas apdares tehnika sniegs kastes tēlam īpašu pievienoto vērtību.

Druka

Gan dokumentu glabāšanas kastes iekšpuse, gan ārpuse tiek apdrukātas, izmantojot ofseta druku.

Piederumi

Dokumentu glabāšanas kastēm piedāvājam plašu papildu piederumu klāstu, piemēram, saspiežamos stieņus ar stiprinājumiem, magnēta vai metāla pogu aizdari, plastmasas un ādas rokturus, metāla stūrus, pildspalvu turētājus, gredzenus, dažādas caurspīdīgas PE kabatas utt.

Izpildes laiks

Standarta dokumentu glabāšanas kastu izgatavošanas un piegādes laiks ir 2-3 nedēļas pēc izkārtojuma apstiprināšanas.